Fólie

Druhy fólií na ktoré tlačíme:

N

Fólia monomerická (lesklá / matná / bezfarebná)

N

Fólia OWV (One Way Vision)

N

ÚV tlač na monomerickú fóliu (lesklá / matná / bezfarebná)

N

Fólia liatá a polymerická

Ponúkame kvalitnú no zároveň lacnú veľkoformátovú tlač. Tlačíme na niekoľko rôznych druhov fólií, ak ste v cenníku nenašli druh fólie, ktorý potrebujete, napíšte nám a cenu vám zašleme individuálne. V našej ponuke máme nasledovné fólie: Monomerická lesklá / matná alebo bezfarebná (ideálne pre lepenie na prevažne rovné a mierne zakrivené povrchy v exteriéri aj interiéri); Polymerická fólia (vhodná na rovné, mierne zakrivené ale aj oblé povrchy); Liata fólia (najkvalitnejšia fólia, určená na lepenie na zložité 3D povrchy ako napr. karosérie automobilov a pod.); OWV – One Way Vision (ideálna na polep napr. výkladov, fólia je určená na jednostranne priehľadnú grafiku, teda z jednej strany je viditeľná grafika a z druhej strany prepúšťa do miestnosti svetlo). Okrem štandardnej veľkoformátovej tlače využívame aj tlač ÚV technológiou, kde je životnosť tlače v exteriéri 5-7 rokov. Štandardný termín doručenia je 4-8 pracovných dní.

Cenník fólií

Rozmer 1,0x1,0m 1,0x1,5m 1,0x2,0m 1,5x2,0m 1,5x3,0m
Fólia monomerická lesk / mat / bezfarebná
ÚV tlač - Fólia monomerická
Fólia polymerická
Fólia liatá
Fólia OWV
s

Všetky uvedené ceny sú bez DPH (netto), ceny sú orientačné, v súvislosti s nestabilnou situáciou na trhu materiálov sa môžu ceny meniť, preto prosíme o potvrdenie ceny pri objednávke. Iné rozmery fólií vám naceníme individuálne. V prípade záujmu o tlač alebo cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať, objednávky prijímame e-mailom alebo cez kontaktný formulár.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás.

Kontaktné údaje

E-mail:
acemedia@acemedia.sk
Telefón:
+421 948 348 968
Prevádzkové hodiny:
Pondelok až piatok od 9:00 do 17:00

Z

Objednávky prijímame:

E-mailom
Objednávku môžete urobiť kedykoľvek
Telefonicky
Počas pracovných dní v čase 09.00 – 17.00
Prostredníctvom kontaktného formulára
Objednávku môžete urobiť kedykoľvek

Špecifické požiadavky

Ak ste medzi našimi službami nenašli práve to čo potrebujete, neváhajte nás kontaktovať, radi vašu požiadavku resp. dopyt vyriešime individuálne.